1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 12.09.2018 №813-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана


       1. Нагородити Почесною грамотою міського голови  за  активну життєву і громадянську позицію, патріотичне виховання молоді, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди  Міжнародного дня людей похилого віку  та Дня ветерана:

    Глушкова Валерія Петровича, голову первинної ветеранської організації «Ракетчики» Луцької міської організації ветеранів України;
    Дячука Олександра Петровича, голову первинної ветеранської організації «СБУ» Луцької міської організації ветеранів України;
    Клекоць Лідію Яремівну, члена Луцької міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів;
    Семенову Валентину Юріївну,  члена Луцької міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

2. Оголосити Подяку міського голови Самолюку Георгію Івановичу, члену Луцької міської громадської ветеранської організації «Спілка в'язнів-жертв нацизму» за активну життєву і громадянську позицію, патріотичне виховання молоді, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди  Міжнародного дня людей похилого віку  та Дня ветерана.

3. Оголосити Подяку міського голови за сумлінну працю, активну життєву і громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху в місті Луцьку, а також з нагоди  Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана:

    Кулай Ользі Йосипівні, члену Волинського обласного Фонду «Милосердя і здоров’я»;
    Макеєву Валентину Миколайовичу, члену Волинського обласного Фонду «Милосердя і здоров’я».


Підстава: листи Волинського обласного Фонду «Милосердя і здоров’я» від 28.08.2018 №48, Луцької міської організації ветеранів України від 31.08.2018 №2/37, Луцької міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів від 18.08.2018 №ЛВ-9-18, Луцької міської громадської ветеранської організації «Спілка в'язнів-жертв нацизму» від 03.09.2018 №28.

        3. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради директору департаменту соціальної політики   Луцької міської ради Майбороді В.М. у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення осіб, зазначених у пунктах 1-3 цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради  (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

    4. Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської   ради  (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб згідно з пунктами 1-3  цього розпорядження. 

Секретар міської ради         Григорій Пустовіт

Гудима    777942
Киричук  290538