1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 04.09.2018 №794-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу

        Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови», затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра: 

1. Оголосити Подяку міського голови Брик Світлані Євстахіївні, робітниці на лісокультурних та лісогосподарських роботах державного підприємства «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, забезпечення збереження та примноження природних ресурсів Волинського краю, а також з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу.

2. Оголосити Подяку міського голови Цалай Зоряні Степанівні, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку і звітності, економіки та фінансів Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов’язків, а також з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу.

Підстава: лист Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства від 23.08.2018 № 06-21/25/1635.

       3. Згідно п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради начальнику відділу екології Луцької міської ради Гламазді А.П. у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення осіб, зазначених у пунктах 1,2 цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради  (Горай С.Г.) відповідну інформацію.


4. Господарсько-технічному   відділу    Луцької   міської   ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб згідно з пунктах 1,2 цього розпорядження. 


Секретар міської ради                             Григорій Пустовіт 

Гудима    777942
Киричук  290538