1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 12.09.2018 №814-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди професійного свята - Дня рятівника


    Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови», затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра: 

1. Оголосити Подяку міського голови колективу Луцького міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області (начальник відділу, підполковник служби цивільного захисту Оліферчук Василь Віталійович) за високий професіоналізм, вагомий внесок у справу  цивільного захисту населення, оперативне проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту життя і здоров'я мешканців міста Луцька, а також з нагоди  професійного свята - Дня рятівника.

2. Нагородити Почесною грамотою міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, мужність та оперативність під час виконання службових обов’язків, проведення  рішучих заходів  з ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій та захисту життя і здоров'я мешканців міста Луцька, а також з нагоди  професійного свята - Дня рятівника:

    майора служби цивільного захисту Ніконова Андрія Геннадійовича, начальника 2 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області;
    капітана служби цивільного захисту Бороду Романа Івановича, заступника начальника 1 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

3. Оголосити Подяку міського голови  за високий професіоналізм, самовідданість, мужність та оперативність під час виконання службових обов’язків, проведення рішучих заходів з ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій та захисту життя і здоров'я мешканців міста Луцька, а також з нагоди  професійного свята - Дня рятівника:

    підполковнику служби цивільного захисту Шмизі Олександру Івановичу, начальнику групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області;
    капітану служби цивільного захисту Бородчуку Андрію Сергійовичу, начальнику чергової зміни частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області;
    старшому лейтенанту служби цивільного захисту Журавському Дмитру Валентиновичу, начальнику караулу 1 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області;
    старшому сержанту служби цивільного захисту Невельському Альфреду Людвиковичу, старшому пожежному чергової зміни частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

Підстава: лист Луцького міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області від 04.09.2018 №850, лист управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради від 11.09.2018 № 15-6/123.

       4. Згідно п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів   Луцької    міської      ради      в.о. начальника управління  з питань надзвичайних ситуацій   та    цивільного    захисту   населення  Луцької  міської  ради Свірському А.П. у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення колективу та осіб, зазначених у пунктах 2-3 цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради  (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

5. Господарсько-технічному    відділу     Луцької   міської   ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення колективу та осіб згідно з пунктами 1-3 цього розпорядження. 


Секретар міської ради                             Григорій Пустовіт

Гудима    777942
Киричук  290538