1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 05.09.2019 №762-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди проведення екологічної акції «Луцьк – зелене наше місто, збережем його красу»

    Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2018 № 49/59 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2019 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови за природоохоронну діяльність», затвердженого розпорядженням міського голови від 24.04.2013 № 193: 

1. ОГОЛОСИТИ Подяку міського голови МашевськІЙ Олені Олександрівні вихователю закладу дошкільної освіти № 26 за сумлінну працю, високу результативність в організації освітньо-виховного процесу, творчий підхід у створенні ландшафтного дизайну малого архітектурного комплексу «Луцький замок», а також активну участь в організації та проведенні екологічної акції «Луцьк – зелене наше місто, збережем його красу».

2. ОГОЛОСИТИ Подяку міського голови КідибІ Аллі Ростиславівні керівнику гуртка з хореографії закладу дошкільної освіти № 26 за сумлінну працю, високу результативність  у розвитку творчих здібностей дітей, а також активну участь в організації та проведенні екологічної акції «Луцьк – зелене наше місто, збережем його красу».

3. ОГОЛОСИТИ Подяку міського голови Федоришин Марині Григорівні мама вихованця закладу дошкільної освіти № 26 за вагомий особистий внесок у благоустрій і облаштування території садочка, допомогу у будівництві міні-музею «Луцький замок», а також активну участь в організації та проведенні екологічної акції «Луцьк – зелене наше місто, збережем його красу».

        Підстава: лист управління освіти Луцької міської ради від 03.09.2019 №11.

4. Згідно п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради начальнику управління освіти Луцької міської ради З.Лещенко надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради (С.Горай) ідентифікаційні коди осіб, зазначених у пунктах 1-3 цього розпорядження.

         5. Господарсько-технічному     відділу     Луцької    міської      ради  (А.Махецький) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб згідно з пунктами 1-3 цього розпорядження.


Секретар міської ради                                      Григорій ПУСТОВІТ 

Гудима    777 942
Киричук  290 538