1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 03.10.2018 №894-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди проведення ІХ обласного фестивалю «Заяви про себе і свою професію»

         Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення про відзнаки міського голови, затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра:

 

         1. Оголосити Подяку міського голови Асфандіяровій Валентині Іванівні, адміністратору ресторації “Добра хата” за високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток сфери послуг, а також з нагоди проведення ІХ обласного фестивалю «Заяви про себе і свою професію» в рамках свята «Бурштинова осінь».

 

         2. Оголосити Подяку міського голови Шайдевич Ларисі Ананіївні, директору приватного підприємства “Стиль” за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сфери послуг, а також з нагоди проведення ІХ обласного фестивалю «Заяви про себе і свою професію» в рамках свята «Бурштинова осінь».

 

Підстава: лист управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради від 26.09.2018 № 22.1-13/497.

 

       3. Згідно п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради начальнику управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради Рибай Н.А. у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення осіб, зазначених у пунктах 1,2  цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради  (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

 

       4. Господарсько-технічному   відділу    Луцької      міської     ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб згідно з пунктами 1,2 цього розпорядження.

 

Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт

 

Богдан     290537

Киричук  290538