1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.10.2018 №920-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди проведення міської екологічної акції «Козачата підростають – гідно про природу дбають»

Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення про відзнаки міського голови, затвердженого    розпорядженням   міського   голови   від  01.03.2012 № 27-ра:

 

1. Оголосити Подяку міського голови за сумлінну працю в галузі екологічного виховання дошкільнят, вагомий особистий внесок у збереження навколишнього середовища, а також активну участь у підготовці та  проведенні міської екологічної акції «Козачата підростають – гідно про природу дбають»:

 

Когут Наталії Анатоліївні, вихователю дошкільного  навчального  закладу № 23 Луцької міської ради;

Дорош Вікторії Вікторівні, вихователю дошкільного  навчального  закладу № 23 Луцької міської ради.

 

2. Оголосити Подяку міського голови Жидачівській Ірині Володимирівні, машиністу з ремонту та прання спецодягу та білизни дошкільного  навчального  закладу № 23 Луцької міської ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок в благоустрій  і облаштування території садочка, а також активну участь у підготовці та проведенні міської екологічної акції «Козачата підростають – гідно про природу дбають».

 

        Підстава: лист   управління   освіти    Луцької міської ради від 02.10.2018   № 16-1-18/2456.

 

3. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради начальнику управління освіти   Луцької міської ради Лещенко З.Б. у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення осіб, зазначених в пунктах 1,2 цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради  (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

 

 

        4. Господарсько-технічному    відділу     Луцької    міської     ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб, зазначених в пунктах 1,2 цього розпорядження.

 

 

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

 

Богдан      290537     

Киричук   290538