1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.10.2018 №917-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення про відзнаки міського голови, затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра:

 

1. Оголосити Подяку міського голови колективу громадської організації «Бандерштат» (керівник Мартинюк Сергій Володимирович) за високий професіоналізм, вагомий внесок у формування позитивного туристичного іміджу Луцька, проведення фестивалю українського духу «Бандерштат», а також з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

 

2. Оголосити Подяку міського голови Котису Олександру Михайловичу, краєзнавцю та журналісту за високий професіоналізм, вагомий особистий  внесок у формування позитивного туристичного іміджу Луцька, ґрунтовне дослідження та популяризацію його історії, а також з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

 

3. Оголосити Подяку міського голови Репницькій Тетяні Іванівні, керівнику Бізнес-академії РМБА за високий професіоналізм,  вагомий особистий внесок у формування позитивного туристичного іміджу Луцька, проведення першого туристичного форуму «WEST TOURISM FORUM 2018», а також з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

 

Підстава: лист управління туризму та промоції міста Луцької міської ради від 02.10.2018 №38-9/128.

 

4. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету  та виконавчих  органів Луцької міської ради начальнику управління  туризму та промоції міста Луцької міської ради Теліпській К.В. у 10-денний термін з дня проведення урочистого  заходу з нагоди відзначення колективу та осіб, зазначених у пунктах 1-3 цього розпорядження, надати у відділ   обліку та  звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

 

       5. Господарсько-технічному      відділу    Луцької    міської   ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення колективу та згідно з пунктами 1-3 цього розпорядження.

 

 

Секретар міської ради                                                               Григорій Пустовіт

 

Богдан     290537

Киричук  290538