1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 18.09.2018 №825-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек


        Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови», затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра: 

1. Нагородити Почесною грамотою міського голови Семенюк Інну Дмитрівну, завідувача бібліотеки-філії №2 для дітей комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, надання якісних послуг мешканцям міста Луцька, популяризацію книги та книгочитання, а також з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

2. Оголосити Подяку міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, надання якісних послуг мешканцям міста Луцька, популяризацію книги та книгочитання, а також з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек:

    Граніч Наталії Василівні, директору Волинської обласної бібліотеки для дітей;
    Єфремовій Аллі Сизонтівні, директору Волинської обласної бібліотеки для юнацтва;
    Ковальчук Жанні Дмитрівні, завідувачу бібліотеки-філії №9 для дорослих комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система»;
    Січкар Оксані Леонтіївні, бібліотекарю 1 категорії центральної бібліотеки для дітей комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система»;
    Стасюк Людмилі Антонівні, директору Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, заслуженому працівнику культури України.


Підстава: лист департаменту культури Луцької міської ради від 13.09.2018 №18-13/782.

3. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету  та виконавчих  органів Луцької міської ради директору департаменту культури Луцької міської ради Гнатів Т.Ф. у 10-денний термін з дня проведення урочистого  заходу з нагоди відзначення осіб та колективу, зазначених у пунктах 1-2 цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

    4. Господарсько-технічному    відділу   Луцької   міської   ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамки та квітів для відзначення осіб та колективу згідно з пунктами 1-2 цього розпорядження. 

Секретар міської ради                             Григорій Пустовіт


Гудима    777942
Киричук  290538