1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 11.05.2012 №268-рб м. Луцьк

Про відзначення

1. За сумлінну працю, дієву громадянську позицію, вагомий внесок у вирішення питань  соціального захисту прав та інтересів людей з особливими потребами, а також з нагоди 10-ої річниці від дня створення Волинського обласного молодіжного Центру реабілітації  інвалідів з дитинства «Джерело життя» оголосити Подяку міського голови колективу Волинського обласного молодіжного Центру реабілітації  інвалідів з дитинства «Джерело життя» (голова правління Зелінська Людмила Василівна).

 

Підстава: лист   департаменту соціальної  політики  Луцької міської ради

від 28.04.2012 № 5071/11.2-9.

 

2.  За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, надання якісних муніципальних послуг в галузі освіти,  а також з нагоди 50-річчя від дня народження оголосити Подяку міського голови Куць Оксані Петрівні, інженеру групи централізованого обслуговування управління освіти Луцької міської ради.

 

 

         Підстава: лист управління освіти Луцької міської ради від 23.04.2012  № 1147/16-10.

 

3. Відділу обліку та звітності Луцької   міської  ради  (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди Куць Оксані Петрівні - 100,00 (сто) гривень.

 

  4. Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської  ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

 

 

           5.  Затвердити  кошторис  витрат  на  заходи  щодо відзначення колективу Волинського обласного молодіжного Центру реабілітації  інвалідів з дитинства «Джерело життя» та Куць Оксани Петрівни (додається).

 

 

 

Міський голова                                                                      Микола Романюк

 

Киричук 777906          

Додатки: