1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 28.02.2014 №237-рб м. Луцьк

Про відзначення Бекало В.Г., Костюка А.С.

1. Вручити Вітальний адрес міського голови Бекало Валентині Григорівні, члену громадської організації «Луцьке міське ветеранське товариство політичних в’язнів і репресованих» за  активну життєву та громадянську позицію, а також з нагоди 90-річчя від дня народження.

 

       2. Вручити Вітальний адрес міського голови Костюку Антону Степановичу, члену громадської організації «Луцьке міське ветеранське товариство політичних в’язнів і репресованих» за  активну життєву та громадянську позицію, а також з нагоди 85-річчя від дня народження.

 

Підстава: лист департаменту соціальної політики Луцької міської ради від 27.02.2014 № 11.2-8/2414.

 

3. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету  та виконавчих  органів Луцької міської ради директору департаменту соціальної політики Луцької  міської ради Боярин Л.Я. у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди нагородження осіб, зазначених у пунктах 1,2  цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради відповідну інформацію.

 

4.  Відділу  обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) оплатити цінні подарунки згідно з наданими рахунками.

 

5.   Господарсько-технічному відділу Луцької міської ради (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

         6.  Затвердити  кошторис  витрат  на  заходи  щодо відзначення Бекало Валентини Григорівни, Костюка Антона Степановича (додається).

 

 

Міський голова                                                            Микола Романюк

 

Костюк 777906        

Додатки: