1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 25.05.2012 №298-рб м. Луцьк

Про відзначення Цейка В.І., Супроткіна Г.М.

 

1. Нагородити Почесною грамотою міського голови Цейка Віктора Івановича, директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради» - за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та вдосконалення навчально-виховного процесу, а також з нагоди 50-річчя від дня народження.

 

Підстава: лист управління освіти Луцької міської ради  від 21.05.2012 № 1469/16-10.

 

2. Оголосити Подяку міського голови Супроткіну Григорію Миновичу, технічному директору відкритого чемпіонату міста Луцька з волейболу - за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в місті Луцьку, пропаганду здорового способу життя та організацію і проведення на високому рівні відкритого чемпіонату Луцька з волейболу серед чоловічих аматорських команд.

 

Підстава: лист комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради  від 21.05.2012 № 111.

 

  3.   Відділу обліку та звітності Луцької   міської ради  (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди Цейку Віктору Івановичу - 150 (сто п’ятдесят) гривень та Супроткіну Григорію Миновичу  - 100,00 (сто) гривень.

 

4. Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

 

 

          5. Затвердити кошторис витрат на заходи щодо відзначення Цейка Віктора Івановича  та Супроткіна Григорія Миновича (додається).

 

 

 

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

Киричук 777906      

 

 

Додатки: