1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 07.12.2011 №1004-рб м. Луцьк

Про відзначення Федюка П.М., Данильчука І. Є., колективу ресторану «Корона Вітовта»

1. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти, успішне впровадження нових форм і методів навчання, а також  з нагоди 70-річчя від дня народження оголосити Подяку міського голови Федюку Петру Миколайовичу, методисту комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».

 

2. За багаторічну педагогічну діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти, успішне впровадження нових форм і методів навчання, а також  з нагоди 40-річчя від дня народження оголосити Подяку міського голови Данильчуку Ігорю Євгеновичу, директору комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».

 

         3. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ресторанного господарства, високу культуру обслуговування, активну участь у життєдіяльності міста, а також з нагоди 15-річчя від дня заснування ресторану «Корона Вітовта» оголосити Подяку міського голови колективу ресторану «Корона Вітовта» (генеральний директор ТзОВ “Волинський виробничо-комерційний комбінат” Тимощук Ігор Володимирович).

 

Підстава: листи управління освіти Луцької міської ради від 01.12.2011 № 2008/1610 та від 07.12.2011 № 3058/16-10, лист управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради від 05.12.2011 № 22.113/692.

  4.   Відділу обліку та звітності (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди Федюку Петру Миколайовичу та Данильчуку Ігорю Євгеновичу  по 100,00 (сто) гривень кожному.

 

  5. Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської  ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

          6. Затвердити  кошторис  витрат  на  заходи  щодо відзначення Федюка Петра Миколайовича, Данильчука Ігоря Євгеновича та колективу ресторану «Корона Вітовта» (додається).

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

Сорока 777906          

 

Додатки: