1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 06.06.2012 №320-рб м. Луцьк

Про відзначення Корпач Н.І., Музики С.В., Новоселецької Г.І.

 

1. Оголосити Подяку міського голови Корпач Надії Іванівні – кандидату педагогічних наук, доценту кафедри соціальної педагогіки Волинського національного університету імені Лесі Українки за багаторічну сумлінну працю, значні досягнення в галузі науки та освіти,  вагомий особистий внесок у розвиток вищої школи, підготовку висококваліфікованих кадрів, а також з нагоди 50-річчя від дня народження.

 

Підстава: лист Волинського національного університету імені Лесі Українки від 25.05.2012 № 3/2187.

 

2. Оголосити Подяку міського голови Музиці Світлані Володимирівні – заступнику начальника відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства міста Луцька, а також з нагоди 50-річчя від дня народження.

 

Підстава: лист департаменту житлово-комунального господарства  Луцької міської ради  від 23.05.2012 № 19.8-11/883.

 

3. Оголосити Подяку міського голови Новоселецькій Галині Іванівні – начальнику відділу державних соціальних інспекторів департаменту соціальної політики Луцької міської ради, головному державному соціальному інспектору за багаторічну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту мешканців міста, а також з нагоди 50-річчя від дня народження.

Підстава: лист департаменту соціальної політики Луцької міської ради  від 29.05.2012 № 6195/11.2-9.

 

         4. Відділу обліку та звітності Луцької  міської ради  (Горай С.Г.) провести виплату грошової винагороди Корпач Надії Іванівні, Музиці Світлані Володимирівні та Новоселецькій Галині Іванівні -  по 100,00 (сто) гривень кожному.

 

5.  Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

          6. Затвердити кошторис витрат на заходи щодо відзначення Корпач Надії Іванівни, Музики Світлани Володимирівни та Новоселецької Галини Іванівни (додається).

 

 

 

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

Киричук 777906      

 

 

Додатки: