1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 15.12.2011 №1019-рб м. Луцьк

Про відзначення Удота В.А., Яковлева Т.В.

1. За багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, надання якісних муніципальних послуг мешканцям міста, а також з нагоди 50-річчя від дня народження оголосити Подяку міського голови Удоту Валерію Анатолійовичу, заступнику начальника відділу розвитку підприємництва та реклами управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради.

 

         2. За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, а також з нагоди 30-річчя від дня народження оголосити Подяку міського голови Яковлеву Тарасу Володимировичу, начальнику відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради.

 

Підстава: лист  управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради від 15.12.2011 № 22.113/711, лист заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

  3.   Відділу обліку та звітності (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди особам, вказаним в п.1,2 розпорядження по 100,00 (сто) гривень кожному.

 

  4. Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської  ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

          5. Затвердити  кошторис  витрат  на  заходи  щодо відзначення Удота Валерія Анатолійовича та Яковлева Тараса Володимировича (додається).

 

 

Міський голова                                                                      Микола Романюк

 

Сорока 777906           

 

Додатки: