1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 03.10.2012 №647-1 м. Луцьк

Про виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши інформацію про підготовку господарства  міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про підготовку  господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років та виконання рішення виконкому від  24.05.2012 № 315-1 «Про заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років» взяти до відома (додається).

2. З метою збереження теплової енергії  в житлових будинках зобов'язати   житлово-комунальні  підприємства №№ 2,3,7,11  ( Рижук В.В., Закревський О.В., Гарбарчук М.М., Потайчук С.Л.), Луцьку кооперативну житлово-експлуатаційну контору № 8 ЖБК (Світлюк Ю.Є.)  та Товариство „М.Ж.К.” ЛТД (Ковалюк В.А.) до 15.10.2012 завершити  роботу  з утеплення під”їздів, підвалів, горищ житлових будинків, встановлення пружин на вхідних дверях, скління вікон. 

3. Визначити   персональну  відповідальність керівників житлово-комунальних підприємств №№ 2,3,7,11, Луцької кооперативної житлово-експлуатаційної контори № 8 ЖБК, Товариства «М.Ж.К.» ЛТД, державного комунального підприємства «Луцьктепло» (Киричук О.О.), комунального підприємства «Луцькводоканал» (Корчук І.М.), Луцької філії ПАТ «Волиньобленерго» (Боднарчук В.І.), ПАТ «Волиньгаз» (Коротя М.І.) за стягнення  заборгованості зі споживачів та поточних проплат за житлово-комунальні послуги, спожиті  електроенергію і газ.

4. Зобов’язати державне комунальне підприємство „Луцьктепло” ( Киричук  О.О.):

-  забезпечити закупівлю газу  та оплату  електроенергії на опалювальний сезон 2012-2013р.р.;

- продовжити роботу з вітчизняними та міжнародними фінансовими інституціями  щодо залучення коштів для проведення реконструкції системи теплопостачання міста.

5. Комунальному підприємству «Луцьке електротехне підприємство – Луцьксвітло» (Ковпак О.А.) забезпечити освітлення підходів до шкіл, закладів охорони здоров’я, зупинок громадського транспорту та контролювати оплату за спожиту електроенергію.

6.  Луцькому підприємству електротранспорту (Грицанчук І.І.) завершити підготовку рухомого складу до роботи в зимовий період.

7. Департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.) забезпечити  заготівлю піщаної суміші,  залучення  дорожніх підприємств і організацій до розчищення снігу та посипання проїжджої частини вулиць міста.

8.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Соколовську Л.М.

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                           Юрій Вербич

 

Кубіцький 773 150