1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 09.09.2011 м. Луцьк

Про вилов безпритульних собак

У зв’язку із збільшенням випадків травмування людей  через укуси безпритульних тварин, великою кількістю звернень мешканців міста про зграї бродячих собак, з метою недопущення випадків нападу тварин на людей, забезпечення безпечних та комфортних умов проживання в місті, керуючись п.п 9.4 – 9.10 Правил утримання тварин у місті Луцьку, затверджених рішенням Луцької міської ради від 14.11.2008 № 32/35, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Зобов’язати Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство „Луцькспецкомунтранс”:

1.1. Активізувати роботу по вилову безпритульних собак у м. Луцьку.

1.2. Здійснювати утримання виловлених безпритульних собак (породистих та з нашийниками) в притулку на підприємстві протягом 7 днів.

1.3. Повернення тварин їх власникам проводити з дозволу ветеринарної служби м. Луцька після пред’явлення реєстраційного посвідчення та при умові оплати вартості за вилов і утримання тварин. Незатребувані тварини піддавати евтаназії.

2. З метою недопущення поширення епідемії сказу в м. Луцьку, дозволити Луцькому спеціальному комунальному автотранспортному підприємству „Луцькспецкомунтранс” проводити вилов за допомогою снодійних препаратів хворих і агресивних безпритульних тварин, які здійснили напади на людей.

3. Доручити інформаційно-аналітичному центру „Луцьк” (Балюк З.В.) довести це рішення до відома громадян.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження (Р. Дячук)

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк