1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 10.08.2011 №369 м. Луцьк

Про вивчення організаційно - кадрової, правової та роботи зі зверненнями громадян на підприємствах, установах, організаціях, що перебувають у міській комунальній власності

 

На підставі статей 17 та 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вивчення  стану кадрової, організаційної, правової роботи, ведення діловодства, організації контролю та роботи зі зверненнями громадян, виконання розпоряджень міського голови, рішень міської ради та виконавчого комітету на підприємствах, установах, організаціях, що перебувають у міській комунальній власності, надання методичної допомоги:

 

1. Затвердити склад робочої групи для вивчення організаційно-кадрової та претензійно-позовної роботи підприємств, установ, організацій, що перебувають у міській комунальній власності, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Примірний перелік питань для вивчення стану кадрової, організаційної, претензійно-позовної роботи, ведення діловодства, організації контролю та роботи зі зверненнями громадян, виконання розпоряджень міського голови, рішень міської ради та виконавчого комітету на підприємствах, установах, організаціях, що перебувають у міській комунальній власності, згідно з додатком 2.

3. Робочій групі здійснювати перевірку  стану кадрової, організаційної, правової роботи, ведення діловодства, організації контролю та роботи зі зверненнями громадян, виконання розпоряджень міського голови, рішень міської ради та виконавчого комітету не пізніше як за 15 календарних днів до звіту керівника про діяльність комунального підприємства (установи, організації) на засіданні виконавчого комітету міської ради.

 4. Керівнику робочої групи:

4.1. Забезпечити проведення належної та об’єктивної перевірки.

4.2. Узагальнену інформацію про організаційно-кадрову та правову роботу комунального підприємства подавати міському голові не пізніше як за 10 календарних днів до звіту керівника комунального закладу на  засіданні виконавчого комітету міської ради.

4.3. У разі необхідності долучати до організації та проведення перевірки керівників відповідних виконавчих органів міської ради.  

5. Керівникам підприємств, установ, організацій, що перебувають у міській комунальній власності,  сприяти робочій групі у проведенні належної та об’єктивної перевірки.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                   Микола Романюк

 

Закрижевська 777949