1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/31 м. Луцьк

Про визнання земельних торгів, у формі аукціону, по земельній ділянці комунальної власності несільськогосподарського призначення на вул. Богдана Хмельницького,13в такими, що не відбулися, та проведення повторних земельних торгів

            Керуючись Конституцією України, ст.ст. 136, 137 Земельного кодексу України, ст.ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2002  № 648 «Про затвердження Положення про технічний паспорт земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги», рішеннями Луцької міської ради від 06.02.2007 №10/27 «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів, у формі конкурсу та аукціону», від 26.03.2008  №25/62 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Луцька», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визнати земельні торги, від 11.03.2011, у формі аукціону,  по земельній ділянці комунальної власності несільськогосподарського призначення на вул. Богдана Хмельницького, 13 в (лот №2) такими, що не відбулися, на підставі п. 4.17 «Тимчасового положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів, у формі аукціону», затвердженого рішенням Луцької міської ради від 06.02.2007 №10/27 «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів, у формі конкурсу та аукціону» (у зв’язку з відсутністю заяв по даному лоту на участь в аукціоні).

2. Зобов’язати управління земельних ресурсів Луцької міської ради провести повторні земельні торги, у формі аукціону, по земельній ділянці на вул. Богдана Хмельницького, 13в площею 0,0250 га для будівництва і обслуговування торгово-офісних приміщень в порядку та строки, визначені «Тимчасовим положенням про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів, у формі аукціону», затвердженим рішенням Луцької міської ради від 06.02.2007  №10/27 «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів, у формі конкурсу та аукціону».

3. Затвердити стартову ціну продажу земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення на вул. Богдана Хмельницького, 13в для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень, шляхом проведення земельних торгів, у формі аукціону,   визначену  відповідно  до   витягу  з  технічної   документації   про нормативну грошову оцінку земельної ділянки у розмірі 89 612 (вісімдесят дев’ять тисяч шістсот дванадцять) грн. 50 коп.

4. Зобов’язати переможця аукціону одержати в управлінні містобудування та архітектури Луцької міської ради містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру       (Никитюк В.С.).

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720 358