1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.05.2011 №10/1 м. Луцьк

Про звернення депутатів міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України з приводу подій, що відбуваються навколо Юлії Тимошенко та розгортання політичних репресій в Україні

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Звернутись до Президента України Віктора Януковича, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України з приводу подій, що відбуваються навколо Юлії Тимошенко та розгортання політичних репресій в Україні (додається).

 

2. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Луцької міської ради та у газеті «Луцький замок».

 

 

 

 

Міський голова                                                                       Микола Романюк

 

Додаток

до рішення міської ради

 

 

Президенту України

В.Ф.Януковичу

 

Голові Верховної Ради України

В.М.Литвину

 

Генеральному прокурору України

Пшонці В.П.

 

 

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

депутатів Луцької міської ради до Президента України Віктора Януковича, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України з приводу подій, що відбуваються навколо Юлії Тимошенко та розгортання політичних репресій в Україні.

 

 

        Ми, депутати Луцької міської ради, глибоко обурені подіями, що розгортаються навколо Юлії Володимирівни Тимошенко, які набули відвертих ознак політичних переслідувань та репресій.

          Отримавши майже абсолютну владу, керівництво країни так і не зрозуміло, що з нею робити. Відсутність належного усвідомлення, що таке відповідальність за Україну, за її сьогодення та майбутнє, за її народ та його добробут, нездатність зрозуміти у чому полягають національні інтереси нашої держави, невміння керувати країною та її економікою показало всю управлінську неспроможність влади і її повну невідповідність покладеним на неї історичним завданням.

          Забувши про свої передвиборчі обіцянки, влада пішла на підміну демократії диктатурою, необхідні економіці реформи підмінили банальним обкраданням найменш захищених верств населення, справжню історію замінили на міфи радянської доби, суддівську об'єктивність підмінили суддівським беззаконням, замість свободи слова хочуть нав'язати свободу мовчання.

         Втрачаючи підтримку навіть серед своїх прихильників та розуміючи, що так довго продовжуватися не може, що владній безпорадності український народ рано чи пізно покладе край, влада стала на шлях залякувань, цькувань, переслідувань та провокацій. Свідомо розхитуючи ситуацію в країні, створюючи напругу там, де її не було влада провокує людей на проведення масових акцій протесту та непокори. 

          Арешт Юлії Володимирівни Тимошенко може стати тим детонатором, що призведе до вибуху народного гніву, до повторення в Україні подій, які недавно мали місце в деяких арабських країнах. Керівництво держави не може цього не усвідомлювати. Тому ми сприймаємо таку політику влади як свідоме провокування народного невдоволення, кінцевою метою якого є введення в країні надзвичайного стану та повне згортання демократичних свобод.

Відповідальність за результат таких дій будуть нести особисто Президент України Віктор Янукович, провладна депутатська коаліція у Верховній Раді України та всі інші гілки влади, чиї дії прямо чи опосередковано сприятимуть цьому.

Ми, депутати Луцької міської ради, закликаємо Президента України Віктора Януковича, Верховну Раду України, Генеральну прокуратуру України припинити політичні репресії щодо Юлії Тимошенко, Юрія Луценко та інших патріотів України і тим самим зупинити сповзання України у вир братовбивчого протистояння.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт