Про включення нежитлового приміщення загальною площею 15,1 кв.м на вул. Клима Савура, 12/4 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу
Розглянувши звернення художниці Навроцької Зої Михайлівни, відповідно до Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Включити нежитлове приміщення загальною площею 15,1 кв.м на вул. Клима Савура, 12/4 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарем – художницею Навроцькою Зоєю Михайлівною.
2. Оформити право власності на даний об’єкт за Луцькою міською радою.
3. Вартість вищезгаданого нежитлового приміщення прийняти, виходячи з експертного висновку вартості об’єкта відчуження.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунального майна та приватизації (Вавринюк Б.А.) та заступника міського голови Григоренка С.А.
Міський голова Микола Романюк