1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.04.2012 №23/24 м. Луцьк

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.11.2010 №1/2 «Про утворення постійних комісій міської ради та затвердження їх персонального складу»

Розглянувши заяви депутатів міської ради Ткачука Є.Є. та Бондарука Р.А., керуючись ст. 17 Регламенту міської ради та п. 2 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Вивести зі складу постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру депутата міської ради Бондарука Романа Анатолійовича.

 

2. Ввести до складу постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження депутата міської ради Бондарука Романа Анатолійовича.

 

3. Вивести зі складу постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження депутата міської ради Ткачука Євгена Євгеновича.

 

4. Ввести до складу постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру депутата міської ради депутата міської ради Ткачука Євгена Євгеновича.

 

5. Внести зміни до рішення міської ради від 25.11.2010 № 1/2 «Про утворення постійних комісій міської ради та їх персональний склад»:

 

5.1. Пункт  IV додатку № 2  до рішення міської ради  від 25.11.2010 № 1/2 «Про утворення постійних комісій міської ради та їх персональний склад»   викласти в новій редакції:

«VІ. Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження:

 

Бондарук Роман Анатолійович - голова комісії

Члени комісії:

Гриб Василь Пилипович

Голєва Олена Василівні

Дячук Рустам Олександрович

Сівак Сергій Васильович».

 

5.2. Пункт  ІІІ додатку № 2  до рішення міської ради  від 25.11.2010 № 1/2 «Про утворення постійних комісій міської ради та їх персональний склад»   викласти в новій редакції:

«ІІІ. Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру:

 

Никитюк Володимир Сергійович - голова комісії

Члени комісії:

Бондарук Валерій Анатолійович

Козюра Андрій Григорович

Ніколайчук Руслан Олексійович

Ткачук Євгеній Євгенович».

 

 

 

 

Міський голова                                                                        Микола Романюк