1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Втратив чинність, регуляторний акт
Рішення міської ради від 26.02.2015 №71/26 м. Луцьк

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.08 №33/5 «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька»
З метою забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо додержання тиші в громадських місцях на території міста, керуючись ст.ст. 26, 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  ст. 20-1 Закону України «Про охорону дитинства»,  враховуючи рішення міської ради від 20.04.2011 №9/23 “Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів” (зі змінами),  міська рада    
                                                    
ВИРІШИЛА:  
1. Внести зміни в додаток до рішення міської ради від 23.12.08 №33/5 «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька», виклавши розділ III «Порядок встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, сфери послуг та закладів ресторанного господарства»  в новій редакції, згідно з додатком.
2. Суб’єктам господарювання всіх форм власності протягом одного місяця з дня оприлюднення рішення в друкованому засобі масової інформації у встановленому порядку привести режими роботи об'єктів торгівлі, сфери послуг та закладів ресторанного господарства у відповідність до цього рішення.
3. Луцькому МВ УМВС України у Волинській області (Муковоз І.В.) активізувати роботу щодо вжиття заходів до порушників встановленого режиму роботи згідно з чинним законодавством.     
4. Доручити відділу інформаційної роботи міської ради (Балюк З.В.) оприлюднити рішення в друкованому засобі масової інформації протягом 10 днів з дати прийняття рішення.    

5.  Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 29.11.2013 №48/168 “Про внесення змін  до рішення міської ради від 23.12.08 №33/5 „Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька”.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку  підприємництва (Вега Ю.В.), заступника міського голови Яковлева Т.В.

 

Міський голова                                                                        Микола Романюк  

Додатки: