1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/89 м. Луцьк

Про внесення змін та доповнень до додатку №8 рішення міської ради від 03.09.2008 № 30/14 «Про затвердження статутів комунальних лікувально-профілактичних закладів у новій редакції»

У зв’язку із зміною ліцензійних умов провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у лікувальних цілях, відповідно до Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни та доповнення до Статуту Комунального закладу «Луцький клінічний пологовий будинок», затвердженого рішенням міської ради від 03.09.2008 року № 30/14, виклавши абзац 5 пункту 2.2. в новій редакції:

         - «Провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів (придбання, зберігання, перевезення, відпуск, знищення, використання наркотичний засобів, психотропних речовин і прекурсорів) - на підставі спеціального дозволу - ліцензії».

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови С.Є. Кравчука та постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства (Кравчук Г.І.).

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Кошель 7246 53