1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Втратив чинність, регуляторний акт
Рішення міської ради від 28.05.2014 №60/42 м. Луцьк

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.01.2013 № 37/21 «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участи у розвитку інфраструктури міста Луцька у новій редакції»

Керуючись  ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи пропозиції, що надійшли від керівників виконавчих органів, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення міської ради від 30.01.2013 №37/21 «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька у новій редакції»:

1.1. Пункт 1.6 викласти в такій редакції: «Не залучаються до пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька замовники у разі будівництва з дотриманням вимог чинного законодавства:

 - об’єктів будь - якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування, громадських організацій, комунальних підприємств за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів та коштів міжнародних грантових програм, коштів Європейського союзу;

- комунальних підприємств за рахунок власних коштів;

- будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;

- будинків житлового фонду соціального призначення та збудованих  в рамках програми «Доступне житло». Якщо в будинку є вбудовано-прибудовані приміщення, то на них діє норма розділу з даного Положення, а кошторисна вартість таких приміщень визначається замовником»;

- індивідуальних   (садибних)   житлових   будинків,   садових,    дачних    

будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, господарських споруд,  розташованих на відповідних земельних ділянках, в разі перевищення загальної площі будівлі граничного розміру, розрахунок пайової участі встановлюється на різницю між загальною площею будівлі та граничним розміром 300 квадратних метрів;

- об’єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об’єктів соціальної інфраструктури;

- об’єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані  внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;

-   культових споруд;

- будівництва  об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу)».

1.2.  Пункт 3.1 внести наступні зміни: «Розмір пайової участі замовника у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста встановлюється для об’єктів будівництва та реконструкції:

- призначення яких є індивідуальні житлові будинки та квартири більше 300 кв.м. загальної площі – 1,5 відсотка;

- житлові будинки – 1,5 відсотка;

- об’єктів реставрації – 2 відсотки;

- будівництва комерційних та промислових об’єктів – 3 відсотки;

- будівництва автозаправних станцій, аптек, кафе, ресторанів та розважальних закладів - 10 відсотків».

1.3.  Пункт 3.4 викласти в такій редакції: «У разі, якщо загальна кошторисна вартість індивідуального житлового будинку та квартири площею більш 300 кв.м. не визначена згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами, вона визначається на основі опосередкованої вартості спорудження житла для Волинської області затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України».

1.4. Пункт 5.2 доповнити словами «завірена замовником декларація або дозвіл на початок виконання робіт».

1.5. Розділ 6 «Заключні положення» доповнити пунктом «6.4 Претензійно позовну роботу з невиконання умов договорів здійснює юридичний відділ Луцької міської ради».

1.6. Пункт 1.8. викласти в такій редакції: «Якщо технічними умовами передбачається необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об’єктів інженерної інфраструктури поза межами його земельної ділянки (крім мереж, призначених для передачі та розподілу електричної енергії, трубопроводів призначених для розподілу  природного  газу,  транспортування нафти та природного газу), розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька зменшується рішенням Луцької міської ради на суму їх кошторисної вартості, але не більше розрахункового розміру пайової участі, а такі інженерні мережі та/або об’єкти передаються у комунальну власність територіальної громади міста на безоплатній основі».

2. Доручити Луцькому міському голові Романюку М.Я. створити депутатську робочу групу за поданням керівників фракцій міської ради та  залученням заступника міського голови для доопрацювання встановленого розміру пайової участі замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

3. Доручити відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести рішення  протягом 10 днів після його ухвалення до відома громадськості  через засоби масової інформації та веб – сайт міської ради.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти  на  заступника міського голови Соколовську Л.М. та постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Чернецький О.С.).

 

 

 

 

Міський голова                                                                               Микола Романюк