1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/36 м. Луцьк

Про внесення змін в рішення міської ради від 20.07.2011 № 12/82 «Про надання ТзОВ «Факторія» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції нежитлового приміщення з добудовою під спортивно-оздоровчий центр т

           Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторія» щодо внесення змін в рішення міської ради від 20.07.2011 № 12/82 «Про надання ТзОВ «Факторія» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції нежитлового приміщення з добудовою під спортивно-оздоровчий центр та його обслуговування на Київському майдані, 13» та у зв’язку із допущенням технічної помилки при підготовці даного рішення, керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни в рішення міської ради від 20.07.2011 № 12/82 «Про надання ТзОВ «Факторія» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції нежитлового приміщення з добудовою під спортивно-оздоровчий центр та його обслуговування на Київському майдані, 13», виклавши п.1 в новій редакції:

«Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Факторія» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для реконструкції нежитлового приміщення з добудовою під спортивно-оздоровчий центр та його обслуговування на Київському майдані, 13 площею 0,0426 га, за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру           (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                              Микола Романюк

 

 

Шабала 720358