1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Втратив чинність
Розпорядження від 06.06.2012 №272 м. Луцьк

Про впорядкування системи допуску працівників контролюючих установ до проведення перевірок службової діяльності виконавчих органів міської ради

 

         На підставі статей 20. 38, 71 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 2.13 та 2.14 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 07.04.2011 № 243-1, з метою  впорядкування проведення перевірок службової діяльності виконавчих органів міської ради та надання контролюючим органам  якісної інформації:

1.Керівникам виконавчих органів міської ради в разі проведення в підпорядкованих їм структурних підрозділах позапланових перевірок, ревізій представниками контролюючих установ, організацій ( в тому числі, за письмовими зверненнями депутатів, громадських та інших  організацій, окремих громадян):

1.1. Доповідати про їх прибуття, а також мету, плани та термін перевірки  міському голові, його заступникам,    заступнику міського голови, керуючому справами виконкому (відповідно до розподілу повноважень).

1.2.Забезпечувати необхідні умови та надання відповідних документів для проведення перевірки.

1.3. Завести журнал реєстрації перевірок діяльності виконавчого органу міської ради представниками контролюючих установ, організацій; в журналі вказувати:

- дату початку перевірки;

- назву контролюючої установи, організації;

- документ, на підставі якого проводиться перевірка;

- прізвище та посаду перевіряючого;

- мету та питання (план) перевірки;

- термін перевірки;

- структурний підрозділ виконавчого органу міської ради, діяльність якого перевіряється;

-  працівник виконавчого органу, відповідальний за сприяння у проведенні перевірки;

- підпис відповідального працівника.

2. Загальному відділу міської ради (Бортнік Н.С.) внести доповнення в загальний розділ зведеної номенклатури справ щодо журналу реєстрації перевірок.

3. Розпорядження міського голови від 25.08.2009 № 420 « Про впорядкування системи допуску працівників контролюючих установ до проведення перевірок службової діяльності виконавчих органів міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

 

 

 

Міський голова                                                                       Микола Романюк

 

 

 

 

Михальчук 777948