1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний, регуляторний акт
Рішення виконавчого комітету від 03.11.2015 м. Луцьк

Про врегулювання питання щодо обмеження проїзду транспорту на територію історико-культурного заповідника у місті Луцьку (проект)

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішення виконавчого комітету міської ради від 22.07.2015 № 417-1 «Про затвердження проекту-схеми організації дорожнього руху в старій частині міста Луцька», з урахуванням пропозицій громадськості (в тому числі мешканців житлових будинків, представників підприємств та закладів, розташованих на території  Державного історико-культурного заповідника в місті Луцьку) виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Обмежити  проїзд  автомобільного транспорту на територію Державного історико-культурного заповідника в  місті Луцьку до 200 транспортних засобів за одну годину.

2. Встановити  цілодобовий режим роботи систем обмеження руху транспорту (боллардів) при вїзді на територію історико – культурного заповідника.

3. Рекомендувати суб'єктам господарювання здійснювати доставку матеріалів для господарської діяльності, а також доставку інших вантажів до об’єктів, розташованих на території  історико-культурного заповідника,           з 19.00 год. до 07 год. 30 хв.

4. Переможцю конкурсу з визначення оператора паркування транспортних засобів у місті Луцьку – приватному підприємству «Ельбе УА»:

4.1. Встановити системи обмеження  руху транспорту  та паркомати для сплати вартості утримання майданчиків для паркування, під'єднати їх до електромережі.

4.2. Забезпечити безперешкодний  проїзд на територію історико-культурного заповідника  автомобільного транспорту:

- громадян, які проживають на  території заповідника;

- служб оперативного реагування (надзвичайних ситуацій, міліції, невідкладної медичної допомоги, аварійних),  комунальних  служб, зв'язку та енергопостачання;

- підприємств, установ та організацій усіх форм власності, розташованих  на  території заповідника  які мають на своїй території облаштовані місця для паркування транспортних засобів.

5. Доручити відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести рішення до відома громадськості через засоби масової інформації.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Яковлева Т.В.

 

Міський голова                                                                     Микола  Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                 Юрій  Вербич     

 

 

Мартинюк  248124