1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 26.06.2019 №58/44 м. Луцьк

Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Керуючись частиною 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Податковим кодексом України, Постановою Кабінету Міністрів України  від 24.05.2017 №483 “Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити на території Луцької міської ради ставки із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком.

2. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 та діє до 31.12.2020 року. 

3. Контроль за правильністю нарахування, повнотою та своєчасністю сплати податку здійснює ГУ ДФС у Волинській області (Савчук С.П.).

4. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести дане рішення до відома населення через засоби масової інформації шляхом публікації у друкованих засобах масової інформації не пізніше 10 днів після його прийняття.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Смаль Б. А.)

 

 

Секретар міської ради                                                    Григорій ПУСТОВІТ