1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 07.06.2012 №363-1 м. Луцьк

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються приватним акціонерним товариством „Соціальна сфера”

Розглянувши звернення приватного акціонерного товариства „Соціальна сфера”, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, Закону України ,,Про житлово-комунальні послуги“, керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи позитивні висновки комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, виконавчий комітет міської ради

 

в и р і ш и в :

 

1. Встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються приватним акціонерним товариством „Соціальна сфера”, згідно з додатком 1, переліки послуг - згідно з додатками 2-5.

2. Зобов’язати приватне акціонерне товариство „Соціальна сфера”:

2.1. У разі ненадання послуг в повному обсязі проводити перерахунок вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

2.2. Довести рішення до відома мешканців будинків не менше ніж за 15 днів до введення у дію тарифів.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 03.05.2007 №273-1 „Про погодження тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, що надаються ЗАТ „Соціальна сфера”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

 

 

Міський  голова                                                                                  Микола Романюк

 

Заступник  міського  голови,
керуючий  справами  виконкому                                                         Юрій Вербич

 

Кубіцький  773 151

 

 

Додатки: