1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 07.06.2012 №361-1 м. Луцьк

Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, що надаються будинковим комітетом „Культура”

 

            Розглянувши звернення будинкового комітету „Культура”, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, Закону України ,,Про житлово-комунальні послуги“, керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи позитивні висновки комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, виконавчий комітет міської ради

 

в и р і ш и в :

 

1. Встановити тариф на послуги з утримання будинку №51 на пр.Відродження та прибудинкової території, що надаються будинковим комітетом „Культура”, згідно з переліком, наведеним в додатку, в розмірі 1,8458 грн. за 1 кв. м загальної площі (крім квартир та нежитлових приміщень першого поверху) та 1,7215 грн. за 1 кв. м загальної площі для квартир першого поверху.

2. Зобов’язати будинковий комітет „Культура”:

2.1. У разі ненадання послуг в повному обсязі проводити перерахунок вартості послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкової території.

 2.2. Довести рішення до відома мешканців будинку не менше ніж за 15 днів до введення у дію тарифу.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

 

 

Міський  голова                                                                                  Микола Романюк

 

Заступник  міського  голови,
керуючий  справами  виконкому                                                          Юрій Вербич

 

Кубіцький  773 151

 

Додатки: