1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 26.07.2012 №483-1 м. Луцьк

Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, що надаються публічним акціонерним товариством „Електротермометрія”

Розглянувши звернення публічного акціонерного товариства „Електротермометрія”, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, Закону України ,,Про житлово-комунальні послуги“, керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи позитивні висновки комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, виконавчий комітет міської ради

 

в и р і ш и в :

 

1. Встановити тариф на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території на вул.Шевченка,88, що надаються публічним акціонерним товариством „Електротермометрія” в розмірі 1,5628 грн. за 1 кв. м загальної площі, згідно з переліком, наведеним в додатку.

2. Зобов’язати публічне акціонерне товариство „Електротермометрія”:

2.1. У разі ненадання послуг в повному обсязі проводити перерахунок вартості послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкової території.

2.2. Довести рішення до відома мешканців будинку не менше ніж за 15 днів до введення у дію тарифу.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

Міський голова                                                                      Микола Романюк

 

Перший заступник
міського голови                                                                     Святослав Кравчук

 

Кубіцький  773 151

Додатки: