1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 07.06.2012 №362-1 м. Луцьк

Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, що надаються Волинським державним училищем культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського

 

          Розглянувши звернення Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, Закону України ,,Про житлово-комунальні послуги“, керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи позитивні висновки комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, виконавчий комітет міської ради

 

в и р і ш и в :

 

1. Встановити тариф на послуги з утримання будинку №60а на вул. Потебні та прибудинкової території, що надаються Волинським державним училищем культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського в розмірі  0,8515 грн. за 1 кв. м загальної площі, згідно з переліком, наведеним в додатку.

2. Зобов’язати Волинське державне училище культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського:

2.1. У разі ненадання послуг в повному обсязі проводити перерахунок вартості послуг з утримання будинку та прибудинкової території.

 2.2. Довести рішення до відома мешканців будинку не менше ніж за 15 днів до введення у дію тарифу.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 02.12.2011 №851-1 „Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Волинським державним училищем культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

 

 

Міський  голова                                                                                  Микола Романюк

 

Заступник  міського  голови,
керуючий  справами  виконкому                                                          Юрій Вербич

 

Кубіцький  773 151

 

Додатки: