1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 18.08.2011 №571-1 м. Луцьк

Про встановлення тарифу на послугу з централізованого водопостачання, що надається ДП МО України «Луцький ремонтний завод «Мотор»

           Розглянувши звернення Державного підприємства Міністерства оборони України „Луцький ремонтний завод „Мотор”, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про питну воду та питне водопостачання”, “Про житлово-комунальні послуги”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 №959 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення”, враховуючи висновок Державної інспекції з контролю за цінами у Волинській області від 26 липня 2011 року № 48 щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на послуги з централізованого водопостачання, рекомендації комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, виконавчий комітет Луцької міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Визначити Державне підприємство Міністерства оборони України «Луцький ремонтний завод «Мотор»  виконавцем послуги з централізованого водопостачання для  будинку на вул. Чкалова, 24 .

2. Встановити з 01.10.2011 по 31.12.2012 тарифи на послугу з централізованого водопостачання, що надаються Державним підприємством Міністерства оборони України «Луцький ремонтний завод «Мотор» для населення, в розмірі 2,00 грн. (без ПДВ) за 1 м3.

3. Доручити Державному підприємству Міністерства оборони України „Луцький ремонтний завод „Мотор”:

-  проводити коригування тарифів протягом строку їх дії у разі зміни ставок податків і зборів, рівня заробітної плати на підприємстві відповідно до актів законодавства, інших обов’язкових платежів, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні  ресурси;

- проводити споживачам перерахунки  розміру плати за послуги у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі;

-  довести рішення до відома мешканців будинків не пізніше ніж за 30 днів до дати введення в дію тарифів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Байцима В.Ф. 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                                  Юрій Вербич

 

 

Ковпак 720602

Сахненко 777928