1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 15.05.2013 №262-1 м. Луцьк

Про встановлення тарифу на послугу з утримання будинку і споруд та при- будинкової території, що надаються ПАТ «Гнідавський цукровий завод»

Розглянувши  звернення публічного акціонерного товариства «Гнідавський цукровий завод», відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 № 869, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року №390, враховуючи позитивні висновки комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на послугу з утримання будинку №3 на вул. Ландау та прибудинкової території, що надається публічним акціонерним товариством «Гнідавський цукровий завод» , в розмірі 0,9421 грн. за 1 кв. м загальної площі, згідно з переліком, наведеним в додатку.

2. Зобов’язати публічне акціонерне товариство «Гнідавський цукровий завод»:

2.1. У разі ненадання послуги споживачам в повному обсязі проводити перерахунок вартості послуги з утримання будинку та прибудинкової території.

2.2. Довести рішення до відома мешканців будинку не менше ніж за 15 днів до введення у дію тарифу.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 04.06.2009 № 408-1 „Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, що надаються ВАТ«Гнідавський цукровий завод» ”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

Міський голова                                                                                            Микола Романюк

 

Заступник міського голови,                                                                              
керуючий справами виконкому                                                                 Юрій Вербич                                                                      


Кубіцький  773 151