1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 30.10.2019 №65/64 м. Луцьк

Про виконання обов'язків старости

Відповідно до Законів України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Луцької міської ради від 25.09.2019 №63/43 “Про добровільне приєднання територіальної громади Прилуцької сільської ради до територіальної громади міста Луцька”, рішення Прилуцької сільської ради від 25.10.2019 №2-55/2019 “Про добровільне приєднання територіальної громади Прилуцької сільської ради до територіальної громади міста Луцька”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виконання обов'язків старости Прилуцького старостинського округу, до складу якого входять території сіл Прилуцьке, Дачне, Жабка, Сапогове, на період повноважень Луцької міської ради 7-го скликання покласти  на Арчибасова Валентина Андрійовича, який здійснював повноваження сільського голови до приєднання.
2. Взяти до уваги, що за В.Арчибасовим зберігаються розмір та умови оплати праці, що були йому встановлені як сільському голові до приєднання.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту (М. Федік) та заступника міського голови, керуючого справами виконкому Ю. Вербича.

Секретар міської ради                                                          Григорій ПУСТОВІТ