1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 22.06.2012 №308 м. Луцьк

Про вжиття заходів боротьби з борщівником

 

З метою знищення та перешкоджання подальшого поширення на території міста небезпечного виду багаторічної рослини – борщівника Сосновського, керуючись ст. 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 10 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”:

1. Департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.), житлово-комунальним підприємствам № 2, 3, 7, 11, Луцькій ЖЕК   № 8 ЖБК, товариству „М.Ж.К.” ЛТД, комунальним підприємствам „Парки та сквери м.Луцька” (Трикуш А.Д.), „Луцький зоопарк” (Гончаров В.І.), „Зелене господарство м.Луцька” (Мирка В.В.), Луцький спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування (Цетнар В.П.) забезпечити знищення борщівника в межах прибудинкових, власних та закріплених територій.

2. Балансоутримувачам, власникам та користувачам земельних ділянок, керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності провести обстеження власних, прилеглих та закріплених територій з метою виявлення зростання борщівника, вжити практичних заходів із його знищення шляхом систематичного скошування, зрізування товстих коренів на глибині 8 – 12 сантиметрів, не допускати до цвітіння й появи насіння.

3. Посадовим особам, уповноваженим рішенням виконавчого комітету від 15.07.2011 № 521-1 „Про уповноваження посадових осіб щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення”, а саме: управління Держкомзему у м. Луцьку Волинської області (за ст. 52 КУпАП), інспекції архітектурно-інженерного контролю управління містобудування та архітектури, житлово-комунальним підприємствам, відділу муніципальної дружини, Луцькому спеціалізованому комунальному автотранспортному підприємству „Луцькспецкомунтранс” активізувати роботу з виявлення та притягнення до відповідальності посадових осіб і громадян за допущене забур’янення власних, прилеглих та закріплених територій, невжиття заходів по боротьбі з бур’янами, складати протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП і передавати їх на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

4. Департаменту житлово-комунального господарства, житлово-комунальним підприємствам інформувати відділ екології Луцької міської ради про вжиті заходи із знищення борщівника в термін до 15 липня та 1 вересня 2012 року, а також про випадки невжиття заходів щодо знищення борщівника підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності на власних, прилеглих та закріплених територіях з метою притягнення осіб, винних у порушенні законодавства у сфері благоустрою населених пунктів, до передбаченої законом  відповідальності.

5. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести це розпорядження через засоби масової інформації до відома громадськості.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  Соколовську Л.М.

 

 

 

 

 

Міський  голова                                                                         Микола Романюк

 

 

 

 

Сорока 724160