1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.11.2013 №693-1 м. Луцьк

Про забезпечення дотримання транспортного законодавства перевізниками на приміських та міжміських автобусних маршрутах

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 6, 7, 32 Закону України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», рішенням Луцької міської ради від 25.07.2007 №16/17 «Про забезпечення дотримання Закону України «Про автомобільний транспорт» на вулицях м.Луцька», враховуючи інформацію управління транспорту та зв’язку про порушення транспортного законодавства перевізниками приміських та міжміських автобусних маршрутів виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Рекомендувати Організаторам приміських та міжміських пасажирських перевезень:

1.1 Привести мережу приміських та міжміських автобусних маршрутів в частині проходження вулицями міста у відповідність до рішення Луцької міської ради від 25.07.2007 №16/17 «Про забезпечення дотримання Закону України «Про автомобільний транспорт» на вулицях м. Луцька» та чинного транспортного законодавства.

1.2 Привести паспорти приміських і міжміських автобусних маршрутів в частині схем руху, характеристик маршрутів, таблиць вартості проїзду у відповідність до рішення виконавчого комітету від 03.03.2011 №155-1 «Про перелік зупинок громадського транспорту у м.Луцьку, на яких дозволяється зупинка автобусів приміських маршрутів».

2. Доручити управлінню транспорту та зв'язку (Миронюк А.М.), у випадку невиконання вимог Організатора міських перевезень (п.1 цього рішення),  звернутись до міського відділу УМВС України у Волинській області та управління  Укртрансінспекції  у Волинській області щодо здійснення контролю за дотриманням транспортного законодавства та рішення Луцької міської ради від 25.07.2007 №16/17 на приміських та міжміських автобусних маршрутах.

3. Доручити відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Яковлева Т.В.

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                               Юрій Вербич

 

 

 

Миронюк 777986