1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 22.03.2019 №113 м. Луцьк

Про загальноміську акцію „Ековесна – 2019”

На виконання законів України „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про відходи”, „Про благоустрій населених пунктів”, з метою поліпшення стану довкілля, благоустрою і озеленення, активізації природоохоронної роботи та екологічної просвіти:

 

1. Провести в місті з 22 березня до 24 травня 2019 року загальноміську акцію „Ековесна – 2019”, в рамках якої:

1.1. Колективам підприємств, установ, закладів та організацій різних форм власності провести роботи з упорядкування та благоустрою власних і прилеглих територій. Установити єдиний санітарний день – п’ятницю.

1.2. Департаменту житлово-комунального господарства забезпечити  санітарне очищення загальноміських територій, очищення вулиць та шляхопроводів від сміття після зими, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, проведення комплексу робіт з впорядкування та відновлення зелених насаджень загального користування, сприяти виконанню інших заходів з благоустрою та реалізації громадських ініціатив із прибирання міста в рамках загальноміської акції.

1.3. Комунальному підприємству „Парки та сквери м. Луцька”  забезпечити наведення належного санітарного стану на території парків та скверів, проведення комплексу робіт з озеленення та квіткового оформлення міста.

1.4. Керівникам житлово-комунальних підприємств, товариства „М.Ж.К.”, житлово-експлуатаційної контори № 8 житлово-будівельних кооперативів, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків організувати роботу з упорядкування, приведення до належного естетичного та санітарного стану прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків, дитячих, спортивних та господарських майданчиків.

1.5. Луцькому спеціалізованому комбінату комунально-побутового обслуговування забезпечити санітарне очищення та упорядкування кладовищ, меморіалів, пам’ятників, братських могил.

1.6. Провести з 01 до 30 квітня місячник озеленення, в рамках якого підприємствам, установам, організаціям здійснити комплекс весняних робіт з озеленення та квіткового оформлення власних та прилеглих територій.

2. Департаментам економічної політики, культури, сім’ї, молоді та спорту, управлінням розвитку підприємництва та реклами, капітального будівництва, транспорту та зв’язку, освіти, охорони здоров’я міської ради:

- забезпечити активну участь підприємств, установ та організацій відповідної галузі у загальноміській акції „Ековесна – 2019” (прибирання власних та прилеглих територій, посадка саджанців дерев та кущів, квітів, підстригання кущів тощо);

- надати зведену інформацію про обсяги виконаних в ході акції робіт і  результати  участі  в  конкретних заходах  раднику міського голови Сорочук М. Ю. в термін до 26 квітня та 31 травня 2019 року.

3. Відділу екології спільно із закладами  управління освіти організувати проведення загальноміських заходів екологічного спрямування:

- 22 березня – інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього дня водних ресурсів;

- березень-квітень – трудові акції з прибирання прибережних захисних смуг та водоохоронних зон річок Сапалаївка, Омеляник, Жидувка, Стир;

- 30 березня – інформаційно-просвітницькі заходи в рамках всесвітньої акції „Година Землі 2019” на підтримку дій світової громадськості проти змін клімату;

- конкурс плакату на екологічну тематику (березень-квітень) з організацією виставки у Волинському краєзнавчому музеї до 5 червня Всесвітнього дня охорони довкілля;

- 05 квітня – акцію „Зустріч птахів” у закладі дошкільної освіти № 41 та у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки;

- 19 квітня – День довкілля із залученням громадських молодіжних організацій, толоки з благоустрою та санітарного прибирання парків, скверів, водоохоронних зон водних об’єктів;

- 23 квітня – загальноміське свято „Землю для нащадків збережемо” з нагоди відзначення всесвітнього дня Землі;

- 25 квітня – акцію з посадки саджанців фруктових дерев на території закладу дошкільної освіти № 1, приурочену до 33-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній станції;

- 07 травня – акцію з влаштуванням метеорологічного майданчика для спостережень за погодою на території закладу дошкільної освіти № 2 з нагоди відзначення Дня сонця та міжнародного дня клімату;

- 24 травня – акцію зі створення міні ботанічного саду на території закладу дошкільної освіти № 39 з нагоди відзначення Європейського дня парків;

- щорічну акцію „Алея випускників”.

4. Департаменту муніципальної варти протягом акції „Ековесна – 2019” посилити контроль за дотриманням належного санітарного стану та благоустрою в місті, спалюванням відходів та сухої рослинності, незаконним продажем первоцвітів та інших рослин, які занесені до Червоної книги України.

5. Відділу екології забезпечити збір відпрацьованих люмінесцентних ламп та батарейок від населення та закладів міського управління освіти, виготовлення та поширення поліграфічної продукції екологічної тематики (буклети, листівки, плакати до екологічних акцій).

6. Відділу зв’язків з громадськістю та департаменту сім’ї, молоді та спорту запросити до участі у природоохоронних заходах в рамках акції громадські, релігійні, політичні, молодіжні громадські організації.

7. Відділу інформаційної роботи довести розпорядження до відома лучан, організувати висвітлення ходу загальноміської акції „Ековесна – 2019” через засоби масової інформації.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.

 

 

Секретар міської ради                                                           Григорій ПУСТОВІТ

 

Гламазда  724 160