1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 19.12.2019 №67/2 м. Луцьк

Про запровадження тимчасового мораторію на будівництво нових будівель і споруд на території міста Луцька

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про охорону культурної спадщини», «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2001 № 878 «Про затвердження списку історичних міст України», з метою недопущення хаотичної забудови в м. Луцьку, на виконання повноважень з планування та забудови території міста, міська рада  

ВИРІШИЛА:

1. До затвердження історико-архітектурного опорного плану та внесення змін до генерального плану м. Луцька в межах території м. Луцька без відповідного на це рішення міської ради запровадити мораторій на будівництво нових (на які не видано містобудівні умови та обмеження на момент набрання чинності цим рішенням) будівель і споруд.
2. Управлінню містобудування та архітектури заборонити видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки з питань, визначених пунктом 1 цього рішення.
3. Комунальним підприємствам Луцької міської ради заборонити видачу технічних умов інженерного забезпечення об’єктів будівництва, визначених пунктом 1 даного рішення.
4. Встановити, що це рішення не розповсюджується на питання:
-   реконструкції та відновлення існуючих будівель і споруд;
- реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів благоустрою та інженерних мереж, що забезпечують життєдіяльність міста;
- будівництва та реконструкції об’єктів, замовником будівництва яких є органи державної влади, органи місцевого самоврядування, державні, комунальні підприємства, установи, організації (окрім об’єктів багатоквартирної житлової забудови);
- будівництва та реконструкції індивідуальних житлових будинків, загальна площа яких не перевищує 500 м2 , та садових будинків на земельних ділянках з відповідним цільовим призначенням, які перебувають у власності фізичних осіб.
5. Доручити відділу інформаційної роботи довести рішення протягом 10 днів після його ухвалення до відома громадськості через засоби масової інформації. 
6. Рішення набуває чинності на наступний день після офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації 
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови К.Петрочука та постійну комісію міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження (А.Козюра).

Секретар міської ради                                                        Григорій ПУСТОВІТ


Туз 777 863