1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету від 24.01.2018 №23-1 м. Луцьк

Про затвердження мікрорайонів закладів загальної середньої освіти та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 № 684, з метою забезпечення здобуття громадянами повної загальної середньої освіти, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити склад робочої групи для координаційної роботи з обліку дітей шкільного віку та учнів згідно з додатком 1.

2. Затвердити мікрорайони закладів загальної середньої освіти згідно з додатком 2.

3. Затвердити мікрорайони початкової школи гімназій згідно з додатком 3.

4. Зобов’язати управління охорони здоров’я (Якимчук М.А.) щороку до 15 серпня надсилати в управління освіти списки дітей шестирічного віку, дітей-інвалідів, які не підлягають навчанню і перебувають на обліку у медичних закладах міста.

5. Зобов’язати відділ ведення Реєстру територіальної громади (Михальчук М.М.) щороку до 15 серпня надавати за наявними в Реєстрі відомостями управлінню освіти списки дітей, яким до 01 вересня поточного року виповнилося (виповниться) 6 років (прізвище, ім’я, по батькові; дата народження; місце проживання).

6. Зобов’язати службу у справах дітей (Шульган Ф.П.) інформувати управління освіти про дітей, які не охоплені навчанням, та вживати необхідних заходів щодо охоплення навчанням дітей шкільного віку.

7. Доручити Луцькому відділу поліції ГУ НП у Волинській області (Кічук О.Б.) сприяти залученню дітей до навчання та вжиття необхідних заходів щодо охоплення навчанням дітей шкільного віку.

8. Доручити управлінню освіти (Лещенко З.Б.):

8.1. Забезпечити ведення обліку дітей шкільного віку та учнів в місті Луцьку відповідно до чинного законодавства шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних.

8.2. Визначити посадову особу, відповідальну за створення та постійне оновлення реєстру.

9. Рішення виконавчого комітету від 18.03.2015 № 139-1 «Про затвердження мікрорайонів шкіл та дошкільних навчальних закладів міста», від 02.03.2016 № 121-1 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.03.2015 № 139-1 «Про затвердження мікрорайонів шкіл та дошкільних навчальних закладів міста», вважати такими, що втратили чинність.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Пустовіта Г.О.

 

 

Секретар міської ради                                                             Григорій Пустовіт

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                          Юрій Вербич

 

Лещенко 724800