1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 21.08.2019 №60/96 м. Луцьк

Про затвердження Положення про управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у новій редакції

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити Положення про управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у новій редакції (додається).
2.    Визнати такими, що втратили чинність, рішення міської ради від 29.11.2017 №34/11 «Про затвердження Положення про управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у новій редакції», від 24.04.2019 №56/72 «Про внесення змін до Положення про управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, затвердженого рішенням Луцької міської ради від 29.11.2017 №34/11».
3. Начальнику управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Галан Л.В.) провести державну реєстрацію Положення  про управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у новій редакції, в порядку передбаченому чинним законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Петрочука К.П. та постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, освіти, науки, культури, мови (Шостак М.В.).

Секретар міської ради                                Григорій ПУСТОВІТ