1. Головна
  2. Документи
  3. Проєкти рішень виконавчого комітету
Чинний, регуляторний акт
Проєкти рішень виконавчого комітету від 09.03.2021 м. Луцьк

Про затвердження Правил утримання та догляду за зеленими насадженнями на території Луцької міської територіальної громади

Керуючись законами України “Про благоустрій населених пунктів”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 “Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах”, наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105 “Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України”, з метою охорони та збереження зелених насаджень, утримання їх у належному санітарно-технічному стані, врегулювання ситуації з обрізкою дерев на території Луцької міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради:


ВИРІШИВ : 


1. Затвердити Правила утримання та догляду за зеленими насадженнями на території Луцької міської територіальної громади (далі — Правила) згідно додатку. 
2. Відділу екології міської ради підготувати та опублікувати ілюстровані уніфіковані методичні рекомендації для здійснення обрізки декоративних насаджень у міському середовищі. 
3. Відділу інформаційної роботи, департаменту житлово-комунального господарства міської ради провести широку інформаційну кампанію з метою інформування виконавців та замовників робіт з догляду за зеленими насадженнями про нові Правила.
4. Департаменту муніципальної варти міської ради посилити контроль за притягненням до відповідальності порушників Правил. 
5.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.


Міський голова                                                                      Ігор ПОЛІЩУК
                                                                              
Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                            Юрій ВЕРБИЧ