1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний зі змінами
Рішення міської ради від 21.12.2018 №51/14 м. Луцьк

Про затвердження Програми соціальних виплат дітям у місті Луцьку на 2019-2020 роки

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  з метою забезпечення соціального захисту та сприяння всебічному розвитку дітей військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули, померли, зникли безвісти, є заручниками в результаті участі в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціальних виплат дітям у місті Луцьку на 2019-2020 роки, згідно з додатком. 
2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від  28.03.2018 № 39/14 “Про затвердження Програми соціальних виплат у місті Луцьку на 2018-2020 роки дітям військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули, зникли безвісти, є заручниками в результаті участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи захворювання отриманих у результаті участі в АТО у новій редакції”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови  Петрочука К.П.  та   постійну  комісію  міської  ради з  питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови (Шостак М.В.).

 

Секретар міської ради                             Григорій Пустовіт