1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний зі змінами
Рішення міської ради від 25.07.2018 №44/29 м. Луцьк

Про затвердження Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти в результаті участі в антитерористичній операції на 2017-2019 роки у новій редакції

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до вимог Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях   у  Донецькій  та  Луганській областях»  від  18 січня  2018 року  № 2268-VIII міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти в результаті участі в антитерористичній операції на 2017-2019 роки у новій редакції,   згідно з додатком.  
    
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 28.03.2018 № 39/15 «Про затвердження Програми   забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, інвалідів війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також членів  сімей  загиблих (померлих),   зниклих   безвісти   в  результаті участі в антитерористичній операції на 2017-2019 роки у новій редакції».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В., заступника міського голови  Петрочука К.П. та постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови (Шостак М.В.).


Секретар міської ради                                                Григорій Пустовіт