1. Головна
  2. Документи
  3. Проєкти рішень виконавчого комітету
Чинний, регуляторний акт
Проєкти рішень виконавчого комітету від 30.04.2020 м. Луцьк

Про затвердження схем розміщення наземних засобів зовнішньої реклами на Київському майдані, проспектах Волі, Василя Мойсея, Перемоги, Президента Грушевського, вулиці Винниченка міста Луцька

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами, рішенням міської ради від 25.09.2019 № 63/44 «Про Концептуальні основи порядку розміщення та розвитку зовнішньої реклами у місті Луцьку» та враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 21.01.2020 № 35-1 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.11.2019 № 677-1 “Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік”», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити схеми розміщення наземних засобів зовнішньої реклами на Київському майдані, проспектах Волі, Василя Мойсея, Перемоги, Президента Грушевського, вулиці Винниченка міста Луцька (далі – Схеми), згідно з додатками.
2. На Київському майдані, проспектах Волі, Василя Мойсея, Перемоги, Президента Грушевського, вулиці Винниченка міста Луцька розміщення рекламних засобів здійснювати відповідно до Схем.
3. Управлінню розвитку підприємництва та реклами встановлювати пріоритет на місце розташування рекламного засобу, видавати, продовжувати, вносити зміни та переоформлювати дозволи на розміщення зовнішньої реклами щодо місць, не передбачених Схемами, згідно з    пунктом 1 рішення, забороняється.
3. Суб’єктам господарювання, які мають діючі дозволи на розміщення зовнішньої реклами на місцях, які передбачені Схемами, в 3-місячний термін з дати оприлюднення рішення привести належні їм рекламні засоби, місця їх розміщення та дозвільні документи у відповідність до Схем.
5. Комунальному підприємству «Луцькреклама» переукласти договори тимчасового користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами з суб’єктами господарювання, які привели належні їм рекламні засоби, місця їх розміщення та дозвільні документи у відповідність до Схем.
4. Доручити управлінню розвитку підприємництва та реклами оприлюднити рішення в друкованому засобі масової інформації протягом    10 днів з дати ухвалення рішення.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.


Секретар міської ради                           Григорій ПУСТОВІТ


Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                    Юрій ВЕРБИЧ


Рибай 777 881