1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2018 №46/77 м. Луцьк

Про затвердження Статуту комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради» у новій редакції

Керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами  України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 993, міська рада

ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити Статут комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради» у новій редакції згідно з додатком.
2. Уповноважити директора комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради» Оксентюк Р.Б. підписати Статут та подати на державну реєстрацію у порядку, передбаченому чинним законодавством.    
3. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 1 до рішення Луцької міської ради від 28 листопада 2016 року № 16/26.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Пустовіта Г.О. та на постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови    (Шостак М.В.).         


Секретар міської ради                                                      Григорій Пустовіт