1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 11.12.2011 №17/107 м. Луцьк

Про затвердження гр. Заславській В.С. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 637

      Розглянувши клопотання гр. Заславської Віри Степанівни щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 637, проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Заславської Віри Степанівни, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року № 502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», ст. 20, Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

       1. Затвердити гр. Заславській Вірі Степанівні проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 637 площею 0,0560 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

      2. Змінити гр. Заславській Вірі Степанівні цільове призначення земельної ділянки на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 637 площею 0,0560 га, наданої у власність для ведення садівництва на  будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

      3.  Зобов’язати гр. Заславську Віру Степанівну:

      3.1. Виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

      3.2. Повернути в управління Держкомзему у місті Луцьку Волинської області державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯД            № 306170, зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на   право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі від 28 березня 2008 року за № 010807700328.

      3.3. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області

      4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань   земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк