1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/58 м. Луцьк

Про затвердження громадянам Ковальчуку О.О., Лець В.Ю. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування магазину промислових товарів та офісу на вул. Сільській, 23

Розглянувши клопотання громадян Ковальчука Олега Олеговича, Лець Володимира Юрійовича щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Сільській, 23 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на будівництво та обслуговування магазину промислових товарів та офісу, проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадян Ковальчука Олега Олеговича, Лець Володимира Юрійовича, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року № 502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», ст. 20, Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

        1. Затвердити громадянам Ковальчуку Олегу Олеговичу, Лець Володимиру Юрійовичу проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Сільській, 23 площею 0,0690 га для будівництва та обслуговування магазину промислових товарів та офісу.

        2. Змінити громадянам Ковальчуку Олегу Олеговичу, Лець Володимиру Юрійовичу цільове призначення земельної ділянки на вул. Сільській, 23 площею 0,0690 га, наданої у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на будівництво та обслуговування магазину промислових товарів та офісу, згідно з додатком.

        3. Зобов’язати громадян Ковальчука Олега Олеговича, Лець Володимира Юрійовича:

        3.1. Виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         3.2. Повернути в управління Держкомзему у місті Луцьку Волинської області державний акт на право власності на земельну ділянку серія            ЯЛ № 995353, зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на   право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі від 28 грудня 2010 року за № 011007701450.

        3.3. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області

        4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань   земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк