1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету від 08.12.2016 №749-1 м. Луцьк

Про затвердження показників для визначення відновної вартості зелених насаджень на території міста Луцька

Відповідно до ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 10, 20, 28 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 № 127 „Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень”, з метою визначення відновної вартості зелених насаджень (дерев, кущів, газонів, квітників) у місті Луцьку, що підлягає сплаті при видаленні зелених насаджень або при їх втраті у зв’язку із відведенням земельної ділянки комунальної власності у встановленому порядку юридичній або фізичній особі, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити схему зон містобудівної цінності території міста Луцька для визначення відновної вартості зелених насаджень згідно з додатком 1.

2. Затвердити вартість утримання дерев та кущів протягом року для визначення відновної вартості зелених насаджень згідно з додатком 2.

3. 50 відсотків коштів, отриманих як відшкодування за знищення та пошкодження зелених насаджень в місті Луцьку, спрямовувати на їх відновлення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Моклицю Ю.В.

 

 

 

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                              Юрій Вербич

 

Гламазда 724 160