1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 08.08.2011 №366 м. Луцьк

Про затвердження Положення про міську ланку Волинської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру

 

       Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1198 “Про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру” та на підставі розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 06.04.1999 № 229, з метою забезпечення відповідного рівня готовності системи управління до реагування на надзвичайні ситуації в межах території міста:

 

1. Затвердити Положення  про Луцьку міську ланку Волинської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру (додається).

2. Розпорядження міського голови від 19.08.1999 № 407-рв «Про затвердження Положення про міську ланку Волинської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру» вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                    Микола Романюк

 

Кирилюк 244886